Others - UFOHIBA4A/100UNHD850/BL - 63043
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
UFOHIBA4A/100UNHD850/BL
Product code:
SYE63043
Mfr Number:
63043
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
UFOHIBA4A/100UNHD850/BL
UFO High Bay, Gen 4, 100W, 120 347V, 0 10V dimming, 80+CRI, 5000K, black