Others - UFOHIBA4A/200UNHD850/BL - 63047
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
UFOHIBA4A/200UNHD850/BL
Product code:
SYE63047
Mfr Number:
63047
Product Details
UFOHIBA4A/200UNHD850/BL
UFO High Bay, Gen 4, 200W, 120 347V, 0 10V dimming, 80+CRI, 5000K, black