Others - LNHIBA3A/105UNVD840/12W/WH/D - 61996
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA3A/105UNVD840/12W/WH/D
Product code:
SYE61996
Mfr Number:
61996
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA3A/105UNVD840/12W/WH/D
Linear High Bay, 105W, 4000K, 15" x 24.8", White, 0 10V dimming, Wide Distribution, Daylight/Motion Sensor