Others - LNHIBA3A/130UNVD840/12W/WH - 61984
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA3A/130UNVD840/12W/WH
Product code:
SYE61984
Mfr Number:
61984
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA3A/130UNVD840/12W/WH
Linear High Bay, 130W, 4000K, 15" x 24.8", White, 0 10V dimming, Wide Distribution