Others - LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/D - 61999
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/D
Product code:
SYE61999
Mfr Number:
61999
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/D
Linear High Bay, 130W, 5000K, 15" x 24.8", White, 0 10V dimming, Wide Distribution, Daylight/Motion Sensor