Others - LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/L7 - 65591
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/L7
Product code:
SYE65591
Mfr Number:
65591
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA3A/130UNVD850/12W/WH/L7
Linear High Bay 3A, 130W, 120 277V, 0 10V dimming, 80 CRI, 5000K, 15" x 24.8", Wide distribution, White finish, with 6ft cord and L7 (277V) plug