Others - UFOHIBA4A/150UNHD840/BL - 63044
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
UFOHIBA4A/150UNHD840/BL
Product code:
SYE63044
Mfr Number:
63044
Product Details
UFOHIBA4A/150UNHD840/BL
UFO High Bay, Gen 4, 150W, 120 347V, 0 10V dimming, 80+CRI, 4000K, black