Others - UFOHIBA4A/200HEUNHD850/BL - 63049
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
UFOHIBA4A/200HEUNHD850/BL
Product code:
SYE63049
Mfr Number:
63049
Product Details
UFOHIBA4A/200HEUNHD850/BL
UFO High Bay, Gen 4, 200W High Efficiency (170LPW), 120 347V, 0 10V dimming, 80+CRI, 5000K, black