F64T12/D/HO 64IN 80W 6500K 72 CRI
 Previous
 Next
T8 - Tubular - F64T12/D/HO 64IN 80W 6500K 72 CRI - 22515
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE22515
Mfr Number:
22515
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Warranty
 Back
 Warranty
Product Details

Product Details
80W, 64" MOL, T12 HO (800 mA) rapid start fluorescent lamp, Daylight phosphor, 6500K color temperature, 72 CRI
Technical Specifications
Technical Specifications
Teflon Covered (Cover guard)
DESCRIPTION F64T12/D/HO 64IN 80W 6500K 72 CRI