3S6/CL/125V/BA15D/STD
 Previous
 Next
Energy Saving Bulbs - 3S6/CL/125V/BA15D/STD - 22007
STANPRO
3S6/CL/125V/BA15D/STD
Product code:
STD22007
Mfr Number:
22007
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
3S6/CL/125V/BA15D/STD
MINIATURE LAMP S-6 125V 0.024A 3W BA15d CLEAR STD