Energy Saving Bulbs - 6S6/CL/12V/BA15D/STD - 50293
STANPRO
6S6/CL/12V/BA15D/STD
Product code:
STD50293
Mfr Number:
50293
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
6S6/CL/12V/BA15D/STD
MINIATURE LAMP S-6 12V 0.5A 6W BA15d CLEAR STD