Miniature Lamps - 158 T3.25/CL/14V/0.24A/WDG - 13128
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
158 T3.25/CL/14V/0.24A/WDG
Product code:
STD13128
Mfr Number:
13128
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
158 T3.25/CL/14V/0.24A/WDG
MINIATURE LAMP ANSI:158 T-3.25 14V 0.24A 3.36W WEDGE CLEAR STD