Miniature Lamps - 161 T3.25/CL/14V/0.19A/WDG/STD - 50365
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
161 T3.25/CL/14V/0.19A/WDG/STD
Product code:
STD50365
Mfr Number:
50365
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Back
 Cut Sheet
Product Details

Product Details
161 T3.25/CL/14V/0.19A/WDG/STD
MINIATURE LAMP ANSI:161 T-3.25 14V 0.19A 2.66W WEDGE CLEAR STD