Miniature Lamps - 2841 3T3.25/CL/24V/WDG/STD - 50693
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
2841 3T3.25/CL/24V/WDG/STD
Product code:
STD50693
Mfr Number:
50693
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
2841 3T3.25/CL/24V/WDG/STD
MINIATURE LAMP ANSI:2841 T-3.25 24V 0.125A 3W WEDGE CLEAR STD