FBO32/841/6/ECO T8 6 FBO32/841/6/ECO T8 6
 Previous
 Next
U-Shape Fluorescent - FBO32/841/6/ECO T8 6" 4100K 82CRI - 21671
FBO32/841/6/ECO T8 6
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
FBO32/841/6/ECO T8 6" 4100K 82CRI
Product code:
SYE21671
Mfr Number:
21671
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Warranty
 Back
 Cut Sheet
 Warranty
Product Details

Product Details
32W, 22.5" MOL, T8 OCTRON Curvalume fluorescent lamp, 6" leg spacing, 4100K color temperature, rare earth phosphor, 82 CRI, suitable for IS or RS operation, ECOLOGIC