Miniature Lamps - 304 G6/CL/28V/0.3A/BA15D/STD - 51103
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
304 G6/CL/28V/0.3A/BA15D/STD
Product code:
STD51103
Mfr Number:
51103
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
304 G6/CL/28V/0.3A/BA15D/STD
MINIATURE LAMP ANSI:304 G-6 28V 0.3A 8.4W BA15d CLEAR STD