Miniature Lamps - PR-4 B3.5/CL/2.33V/0.27A/P13.5S/STD - 50470
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
PR-4 B3.5/CL/2.33V/0.27A/P13.5S/STD
Product code:
STD50470
Mfr Number:
50470
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:PR-4 B-3.5 2.33V 0.27A 0.63W P13.5s CLEAR STD