Others - CCMBC CLOSURE CAP FEM.RCPT. 10A7-8P20A30 - CCMBC
HUBBELLlogo
HUBBELL
CCMBC CLOSURE CAP FEM.RCPT. 10A7-8P20A30
Product code:
HUBCCMBC
Mfr Number:
CCMBC
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Fiche technique
 Cut Sheet
 Back
 Fiche technique
 Cut Sheet
Product Details

Product Details
Signal and Control Products, Closure Cap for Female Receptacles, 10A 7 to 8-Pole, 20A and 30A