Others - LNHIBA3A130HUVD84012WWHD - 62576
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA3A130HUVD84012WWHD
Product code:
SYE62576
Mfr Number:
62576
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA3A130HUVD84012WWHD
Linear High Bay 3A, 130W, 347 480V, 0 10V dimming, 80CRI, 4000K, 15" x 24.8", Wide Distribution Optics, White, Motion/Daylight Sensor