Miniature Lamps - SP-120 2T3.25/CL/48V/BA9S/STD - 50273
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
SP-120 2T3.25/CL/48V/BA9S/STD
Product code:
STD50273
Mfr Number:
50273
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
SP-120 2T3.25/CL/48V/BA9S/STD
MINIATURE LAMP ANSI:SP-120 T-3.25 48V 0.042A 2W BA9s CLEAR STD