LED17T8/L48/FG/835/BF T8 120V 4FT
 Previous
 Next
Other LED - LED17T8/L48/FG/835/BF T8 120V 4FT - 75025
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE75025
Mfr Number:
75025
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Warranty
 Back
 Cut Sheet
 Warranty
Product Details

Product Details
4 ft, LEDlescentÖ Ballast free LED T8, frosted glass, 17W, 120 277V, 82 CRI, 21 00 Lumens, 3500K CCT, 50000 life4 ft, LEDlescentÖ Ballast free LED T8, frosted glass, 17W, 120 277V, 82 CRI, 2100 Lumens, 3500K CCT, 50000 life
Technical Specifications
Technical Specifications
Other LED
DESCRIPTION LED17T8/L48/FG/835/BF T8 120V 4FT