F84T12/D/HO LAMP 7FT 6500K 76CRI F84T12/D/HO LAMP 7FT 6500K 76CRI
 Previous
 Next
T12 - Tubular - F84T12/D/HO LAMP 7FT 6500K 76CRI - 25385
F84T12/D/HO LAMP 7FT 6500K 76CRI
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE25385
Mfr Number:
25385
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Warranty
 Back
 Cut Sheet
 Warranty
Product Details

Product Details
100W, 84" MOL, T12 HO (800 mA) rapid start fluorescent lamp, Daylightphosphor, 6500K color temperature, 72 CRI