F84T12CW/HO LAMP 7FT 4200K 62CRI
 Previous
 Next
T12 - Tubular - F84T12CW/HO LAMP 7FT 4200K 62CRI - 25384
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE25384
Mfr Number:
25384
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Warranty
 Back
 Cut Sheet
 Warranty
Product Details

Product Details
100W, 84" MOL, T12 HO (800 mA) rapid start fluorescent lamp, Cool Whitephosphor, 4200K color temperature, 60 CRI