Other Halogen Lamps - H500T3/119MM/CL/2M/R7S/130V/STD S2 - 69261
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
H500T3/119MM/CL/2M/R7S/130V/STD S2
Product code:
STD69261
Mfr Number:
69261
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
HALOGEN DOUBLE-ENDED J T3 500W 130V R7s CLEAR 119mm STD