Special Use Halogen - X7T5/CL/24V/0.3A/WDG/STD - 22096
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
X7T5/CL/24V/0.3A/WDG/STD
Product code:
STD22096
Mfr Number:
22096
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
X7T5/CL/24V/0.3A/WDG/STD
MINIATURE XENON LAMP T-5 24V 0.3A 7W WEDGE CLEAR STD