Indicator Lamps - 10C7/CL/130V/E12/STD - 50283
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
10C7/CL/130V/E12/STD
Product code:
STD50283
Mfr Number:
50283
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
10C7/CL/130V/E12/STD
MINIATURE LAMP C-7 130V 0.077A 10W E12 CLEAR STD