Miniature Lamps - 1073 S8/CL/12.8V/1.8A/BA15S/STD - 50408
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1073 S8/CL/12.8V/1.8A/BA15S/STD
Product code:
STD50408
Mfr Number:
50408
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1073 S-8 12.8V 1.8A 23.04W BA15s CLEAR STD