Miniature Lamps - 1142 S8/CL/12.8V/1.44A/BA15D/STD - 50413
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1142 S8/CL/12.8V/1.44A/BA15D/STD
Product code:
STD50413
Mfr Number:
50413
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1142 S-8 12.8V 1.44A 18.43W BA15d CLEAR STD