Miniature Lamps - 1195 RP11/CL/C2V/12.5V/3A/BA15S/STD - 50417
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1195 RP11/CL/C2V/12.5V/3A/BA15S/STD
Product code:
STD50417
Mfr Number:
50417
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1195 RP-11 12.5V 3A 37.5W BA15s CLEAR STD