Miniature Lamps - 1224 G6/CL/34V/0.16A/BA15D/STD - 50909
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1224 G6/CL/34V/0.16A/BA15D/STD
Product code:
STD50909
Mfr Number:
50909
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
1224 G6/CL/34V/0.16A/BA15D/STD
MINIATURE LAMP ANSI:1224 G-6 34V 0.16A 5.44W BA15d CLEAR STD