Miniature Lamps - 147 T3.25/CL/7V/0.43A/WDG/STD - 10423
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
147 T3.25/CL/7V/0.43A/WDG/STD
Product code:
STD10423
Mfr Number:
10423
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
147 T3.25/CL/7V/0.43A/WDG/STD
MINIATURE LAMP ANSI:147 T-3.25 7V 0.43A 3.01W WEDGE CLEAR STD