1815 T3.25/CL/14V/0.2A/BA9S/STD 10P
 Previous
 Next
Miniature Lamps - 1815 T3.25/CL/14V/0.2A/BA9S/STD 10P - 50432
STANPRO
Product code:
STD50432
Mfr Number:
50432
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Catalog Page
 Back
 Catalog Page
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1815 T-3.25 14V 0.2A 2.8W BA9s CLEAR 10 PACK STD