Miniature Lamps - 1816 T3.25/CL/13V/0.33A/BA9S/STD - 50433
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1816 T3.25/CL/13V/0.33A/BA9S/STD
Product code:
STD50433
Mfr Number:
50433
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1816 T-3.25 13V 0.33A 4.29W BA9s CLEAR STD