Miniature Lamps - 1850 T3.25/CL/5V/0.09A/BA9S/STD - 50445
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
1850 T3.25/CL/5V/0.09A/BA9S/STD
Product code:
STD50445
Mfr Number:
50445
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:1850 T-3.25 5V 0.09A 0.45W BA9s CLEAR STD