Miniature Lamps - 2176 T1.75/CL/24V/0.05A/WT/STD - 50489
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
2176 T1.75/CL/24V/0.05A/WT/STD
Product code:
STD50489
Mfr Number:
50489
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
2176 T1.75/CL/24V/0.05A/WT/STD
MINIATURE LAMP ANSI:2176 T-1.75 24V 0.05A 1W WIRE TERMINAL CLEAR STD