Miniature Lamps - 24E-1 T2/CL/24V/0.035A/TS1/STD - 50335
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
24E-1 T2/CL/24V/0.035A/TS1/STD
Product code:
STD50335
Mfr Number:
50335
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
24E-1 T2/CL/24V/0.035A/TS1/STD
MINIATURE LAMP ANSI:24E-1 T-2 24V 0.035A 1W TEL. SLIDE. NO. 1 CLEAR STD