Miniature Lamps - 267 T3.25/F/6.3V/0.15A/5M/BA9S/STD - 50907
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
267 T3.25/F/6.3V/0.15A/5M/BA9S/STD
Product code:
STD50907
Mfr Number:
50907
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:267 T-3.25 6.3V 0.15A 0.95W BA9s CLEAR STD