Miniature Lamps - 28MB T2.5/CL/28V/0.04A/BA9S/STD - 10088
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
28MB T2.5/CL/28V/0.04A/BA9S/STD
Product code:
STD10088
Mfr Number:
10088
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:28MB T-2.5 28V 0.04A 1.12W BA9s CLEAR STD