Miniature Lamps - 35A-1 T2/CL/35V/0.04A/TS1/STD - 50532
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
35A-1 T2/CL/35V/0.04A/TS1/STD
Product code:
STD50532
Mfr Number:
50532
Product Details
35A-1 T2/CL/35V/0.04A/TS1/STD
MINIATURE LAMP ANSI:35A-2 T-2 35V 0.04A TEL. SLIDE NO. 1 CLEAR STD
Technical Specifications
Technical Specifications
Miniature Lamps
DESCRIPTION 35A-1 T2/CL/35V/0.04A/TS1/STD