Miniature Lamps - 623 G6/CL/28V/0.37A/BA15S/STD - 50719
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
623 G6/CL/28V/0.37A/BA15S/STD
Product code:
STD50719
Mfr Number:
50719
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 10 EA , Multiple  10 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
623 G6/CL/28V/0.37A/BA15S/STD
MINIATURE LAMP ANSI:623 G-6 28V 0.37A 10.36W BA15s CLEAR STD