Miniature Lamps - 67K G6/CL/13.5V/0.41A/E12 - 22772
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
67K G6/CL/13.5V/0.41A/E12
Product code:
STD22772
Mfr Number:
22772
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
67K G6/CL/13.5V/0.41A/E12
MINIATURE LAMP ANSI:67K G-6 13.5V 0.41A 5.54W E12 CLEAR STD