Miniature Lamps - 7354 T1.75/CL/12V/0.04A/S4S8/STD - 50503
STANDARD PRODUCTS INC.logo
STANDARD PRODUCTS INC.
7354 T1.75/CL/12V/0.04A/S4S8/STD
Product code:
STD50503
Mfr Number:
50503
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:7354 T-1.75 12V 0.04A 0.48W S4s/8 CLEAR STD