915 T5/CL/12V/0.75A/WDG/STD 10P
 Previous
 Next
Miniature Lamps - 915 T5/CL/12V/0.75A/WDG/STD 10P - 50402
STANPRO
Product code:
STD50402
Mfr Number:
50402
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Catalog Page
 Back
 Catalog Page
Product Details

Product Details
MINIATURE LAMP ANSI:915 T-5 12V 0.75A 9W WEDGE CLEAR 10 PACK STD