OT60W/12V/UNV/DIM PS 60W 120-277- OT60W/12V/UNV/DIM PS 60W 120-277-
 Previous
 Next
MR19 - OT60W/12V/UNV/DIM PS 60W 120-277- - 51633
OT60W/12V/UNV/DIM PS 60W 120-277-
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
Product code:
SYE51633
Mfr Number:
51633
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Cut Sheet
 Warranty
 Back
 Cut Sheet
 Warranty
Product Details

Product Details
60W 12V Dimmable Constant Voltage LED Power supply. Dimmable with 0 10V type dimmers