Others - LNHIBA6A/255UNHD840/12W/WH - 63120
LEDVANCE (SYLVANIA)logo
LEDVANCE (SYLVANIA)
LNHIBA6A/255UNHD840/12W/WH
Product code:
SYE63120
Mfr Number:
63120
Contact your local branch to check product availability.
Look up branches
Log In
to view your price and product availability

Contact your sales representative to confirm availability.
Available Lengths
 EA
Min: 1 EA , Multiple  1 EA
View Alternative
 Item already in cart

 Add to cart
  
Technical Documents

Technical Documents
 Back
Product Details

Product Details
LNHIBA6A/255UNHD840/12W/WH
Linear High Bay 6A, 255W, 120 347V, 0 10V dimming, 80+ CRI, 4000K, nominal 1' wide by 2' long, wide distribution lens, white